Gól nélküli döntetlen született B-csapatunk és az MŠK Szenc (Senec) Ógyallán játszott összecsapásán.

0:0-val zárult a vasárnap délutáni mérkőzés, amelyet Ógyallán, 132 néző előtt rendeztek.

A találkozón egyértelműen a mi fakócsapatunk dominált, de a szenci védelem jól állta a sarat.

A mérkőzés első említésre méltó momentuma a 14. percben érkezett, amikor a vendégek egy kontratámadásból kapufát lőttek.

A folytatásban azonban már a mi fiataljaink és  az A-csapatban kevesebb játéklehetőséget kapó játékosaink vették át az irányítást, amit a 10:1 arányú szögletstatisztika is alátámaszt.

A második félidőben csapatunk még fokozni tudta a nyomást, a 75., 81. és 89. percben is nagy helyzeteket alakítottunk ki, ám a gólszerzés nem sikerült.

Adrián Danada, a csapat edzője így értékelt: „Egy jól szervezett ellenfél ellen játszottunk, amely elsősorban a védekezésre koncentrált, amit a z általunk rúgott szögletek száma is bizonyít. Az ellenfélnek az első félidőben egyetlen lehetősége volt, amikor a kapufát találták el. A második félidőben nyomtunk tisztességgel, de sajnos nem tudtuk feltörni a védelmüket.”

A KFC Komárom B gárdája a következő fordulóban, október 4-én, Privigyén próbál majd további pontot, pontokat begyűjteni, hogy javítson helyzetén a tabellán, ami jelenleg az utolsó előtti, 15. pozíció.

(Szöveg: Králik Róbert, Képernyőkép: Sofascore)

 

 

 

Oszd meg ezt az oldalat, válaszd ki a platformod!